Apie mus

„Baltoji Buhalterija“ teikia visas buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo paslaugas, reikalingas rimtam lietuviškam verslui. Tik, priešingai nei konkurentai, negąsdinsime Jūsų gausiais įvairiausių paslaugų aprašymais. Nes neketiname Jūsų įvilioti į protingai skambančius įsipareigojimus, kurių Jūsų verslui tiesiog nereikia.

 

 


Aukštesni verslo kultūros standartai.

Su mumis Jūsų verslas auga ne ant avantiūrų ir aferų, o ant skaidraus, tvirto ir ilgaamžio finansinio pamato.

 


Įsigilinimas.

Gebėjimas už popierių ir skaičių matyti realius Jūsų verslo iššūkius. Prižiūrime pinigų srautą, tramdome mokesčius, pateikiame strategines rekomendacijas finansų valdymui.

 


Asmenizacija.

Nuolatinis Jūsų verslo pulso pojūtis ir individualiai Jums pritaikyti sprendimai. Su mumis mėgaujatės visais kvalifikuoto asmeninio buhalterio privalumais, išvengdami darbo santykių.

 


„Viskas įskaičiuota“.

Užtikriname skaidrią kainodarą ir visus smulkaus ir vidutinio verslo poreikius išpildantį kompleksinį aptarnavimą. Mums nereikia mokėti apskaitos rinkoje liūdna klasika tapusių „papildomų mokesčių“ už finansines ataskaitas ir kitus profesionalios verslo apskaitos komponentus.

 


„Baltosios buhalterijos“ sertifikatas.

Tegul Jūsų partneriai, klientai ir visuomenė žino, kad Jūsų verslas yra patikimas ir išpažįstantis šiuolaikišką, atsakingą, toliaregišką verslo kultūrą.