Buhalterių dienos proga – staigmena Baltosios buhalterijos klientams

Kasmet antrąjį gegužės penktadienį minima Buhalterių diena. Buhalterinė apskaita ir finansų valdymo paslaugos Lietuvoje pamažu tampa ne tik prievole, bet ir įrankiu, leidžiančiu įmonėms burtis į skaidraus ir sąžiningo verslo bendruomenes. Šiandien aukštus finansų priežiūros standartus puoselėjančias įmones jungianti kompanija Baltoji buhalterija Buhalterių dienos proga pradeda naują tradiciją – pažangiausioms įmonėms teikia 3 nominacijas, o kitiems klientams įteikia sertifikatus už „baltą” apskaitos tvarkymą.

 

Šiemet Baltosios buhalterijos ordinu „Už pavyzdingą požiūrį į finansus ir apskaitą” apdovanojama UAB „NTEX“. Įmonė teikia krovinių transportavimo ir ekspedijavimo paslaugas. Baltosios buhalterijos ordinas „Už atsakingą plėtrą ir tvarų finansų augimą” skiriama UAB „Vitrina“. UAB „Vitrina“ daugiau nei 20 metų Lietuvos rinkai teikia profesionalios kosmetikos produktus. „Už operatyvų ir profesionalų bendradarbiavimą” Baltosios buhalterijos ordinu bus apdovanota UAB „Judesio technika“, kuri specializuojasi atliekų tvarkymo įrangos pardavimuose.

 

„Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiame daugiau nei 15 metų. Tai leidžia pastebėti įmones, pasižyminčias išskirtinai pažangiu, atsakingu ir sąžiningu požiūriu į finansus bei jų priežiūrą“, -teigia Baltosios buhalterijos vadovė Sonata Stanislovaitienė: „Manome, kad pelnytas tokių įmonių įvertinimas prisideda prie vakarietiškos verslo kultūros Lietuvoje kūrimo ir yra pavyzdys kitiems verslams”.

 

 

Dėmesys klientui – Baltosios buhalterijos sertifikatai

Skatindama pasitikėjimo vertą, atsakingą, toliaregišką verslo kultūrą, Baltoji buhalterija savo klientams taip pat suteikia Baltosios buhalterijos sertifikatus. Sertifikatai liudija, kad jais apdovanotos įmonės savo finansus tvarko sąžiningai ir šiuolaikiškai, o ateitį stato ant skaidraus ir ilgaamžio finansinio pamato.

 

Artimiausiomis savaitėmis Baltosios buhalterijos sertifikatai bus asmeniškai įteikti kelių dešimčių Lietuvos įmonių vadovams. „Gavę tokį gražų ir prasmingą daiktą kaip Baltosios buhalterijos sertifikatas, verslininkai galės juo papuošti savo biurą ir taip visam pasauliui pranešti, jog jų požiūris į finansus ir buhalteriją yra vakarietiškas, atsakingas ir vertas didžiausios klientų bei partnerių pagarbos”.